Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu
1 Mart 2015 Pazar

(Daha da Fazla) Kumkurdu :)

Kumkurdu ile Çağla sayesinde tanıştım, bir gün -yine- kütüphanesini karıştırırken "al bunu oku, çok seversin" diye elime tutuşturmuştu 3 kitabı birden. Okudum, çok sevdim, bayıldım, kitabı geri vermemek için türlü yalanlar düşündüm ama sonra bu yalanlara ben bile inanmadım, kitabın peşine düştüm(baskısı yok), çok aradım, tamm buldum dedim yine bulamadım, kütüphanemde olması gereeeeek diye inat ettim ve kitapları topladım. Kumkurdu'nu yine okudum, yine çok sevdim, yine çok ağladım, yine çok güldüm, üzerinde durup düşünmekten ilerleyemedim, derken karabalığa kitapları anlattım "aklımda kalanlar"la tabii. Sonra da BDK'ya Kumkurdu hakkında bir yazı yolladım. Karabalık bu yazıyı okudu ve "az önce anlattıkların daha güzeldi" dedi, Türkçesiyle "anlatımın iyi ama yazı fıs" gibi bir şeydi (itiraf edeyim). Çok sevdiğim bir kitabı anlatamıyorum, onu fark ettim. Sanki ne kadar yazarsam yazayım o heyecanı veremiyorum yazıda :/ Ama siz yine de okumak isterseniz "fıs yazımı" :) link burada 
Kumkurdu'nu (daha da fazla) merak ederseniz de çayınızı kahvenizi alın gelin, ben size anlatayım :) (*Misafirperver olmadığım buradan bile belli, eve gelene çay/kahve ikram etmiyorum; içeceğinizle gelin diyorum :))
Zackarina'yı asabi erkek pozunda çizmişim gibi ama Kumkurdu çok tatlı değil mi :))

7 yorum:

 1. Merhaba, bloğunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım. Bana da beklerim ;) Sevgiler...

  YanıtlayınSil
 2. hep duyuyorum bu kumkurdunu...okumadım merak diyorum

  YanıtlayınSil
 3. Satışı hala yok değil mi? Çok merak ettim, anlatımından dolayı. Çok heveslendirdin beni, gayet iyi anlatmışsın BDK'da.

  YanıtlayınSil
 4. bence de cok guzel anlatmissin

  YanıtlayınSil
 5. Kendine çok haksızlık etmişsin kuzum. Hatta hatta, kocişin daha da bi haksızlık etmiş. Hiç de diil bikereeee! Gayet de güzeldi yazın. Ben direk "ba-yıl-dııım!" Bu kadar diyim :)

  YanıtlayınSil
 6. Haaa bi de, bir kitap satış sitesinde ,Kumkurdu'nun ilk kitabı için "yeniden basılıyor" demişler. Yayınevinin ilgisini çekmeyi başardık mı ne? :)

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...